Obsługa informatyczna | Kopie zapasowe | Audyt RODO

Backup czyli Kopie bezpieczeństwa

kopie bezpieczeństwa poznań

Co to jest Backup danych?
Backup danych, to po prostu kopia bezpieczeństwa danych i systemów na Twoich komputerach. Kopie danych muszą być zawsze aktualne i jeśli to koniecznie, wykonywane automatycznie nawet kilka razy dziennie.

Kto potrzebuje kopii bezpieczeństwa?
Badania wskazują, że najczęściej ofiarą kradzieży danych lub ich niszczenia przez przestępców internetowych są małe i średnie firmy, które przechowującą ważne dane na komputerach i serwerach.

Czy „Backup danych” na 100% ubezpieczy moje dane firmowe?
Tak, tworzone przez nas kopie zapasowe uchronią Twoje dane przed wszelkimi zdarzeniami również tymi losowymi. Sprzęt komputerowy bywa awaryjny, a także ulega zniszczeniu, na przykład przez upuszczenie komputera czy też wylanie na niego kawy. W kilka chwil możesz utracić efekty swojej pracy pomyłkowo je usuwając ze swojego komputera lub serwera. W tych wszystkich przypadkach z pomocą przychodzi usługa „Backupu danych”, którą oferujemy.

Czas to pieniądz! Jak szybko odzyskacie moje dane w przypadku awarii?
Gwarantujemy, że w 2 godziny od przyjazdu na miejsce awarii, jesteśmy w stanie przywrócić wszystkie pliki i system operacyjny z danego komputera na tym samym komputerze lub innym – nowym, jeśli przyczyną utraty plików była awaria komputera.

Gdzie trzymane są kopie zapasowe moich danych?
Uważamy, że bezpieczeństwo jest najważniejsze! Dlatego dane trzymane są na bardzo pojemnych dyskach twardych w serwerach plików, które umiejscowione są w miejscu wskazanym przez naszych klientów. Na życzenie montujemy serwery w sejfach, tak by były zabezpieczone również przed kradzieżą. Ponadto dla najbardziej wymagającym klientów kopie zapasowe wykonywane są także w „chmurze”

Ile to kosztuje?
Zazwyczaj nie jest to tania usługa. Jednak my naszą usługę „Backupu danych” oferujemy w bardzo przystępnej cenie w ramach trwającej promocji. Cena jest ustalana w zależności od ilości danych oraz posiadanych komputerów, jesteśmy w stanie dopasować zakres usług i cenę idealnie do Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z aktualnie trwającą promocją na nasze usługi „Backupu danych”

Zapraszamy do kontaktu